Wynajęcie apartamentu w Gdansku – karnawał 2019

Karnawał to czas świętowania. Chyba nie ma osoby, która nie znałaby słynnego karnawału Rio de Janeiro, weneckich balów maskowych, czy też Mardi Gras w Nowym Orleanie. Również w Polsce pomiędzy Świętem Trzech Króli a Środą Popielcową organizowane są liczne imprezy w klubach, eleganckie bale czy różnego rodzaju koncerty. W tym roku dobrze jest postawić na Gdańsk, który jak zawsze oferuje liczne wydarzenia oraz eventy. Warto również wziąć pod uwagę, że wyjazd na parę dni nie sprawi nam również problemu, jeśli chodzi o zakwaterowanie. Idealnym pomysłem jest wynajęcie apartamentu w Gdańsku na czas pobytu w Trójmieście, nieważne czy jedziemy z grupą znajomych, czy też ze swoją drugą połówką.

Karnawał 2019

Karnawał wywodzi się od włoskiego słowa carnevale (mięso żegnaj). Jeśli chodzi o poziom gastronomii, podczas pobytu w Gdańsku, nikt nie będzie zawiedziony, jeśli chodzi o mięsne dania. Już na samej Starówce można znaleźć mnóstwo restauracji, czy barów, które oferują przepyszną, tradycyjną polską kuchnię.
Tegoroczny Karnawał trwa od 6 stycznia aż do 5 marca (kończy się w Środę Popielcową, co oznacza 59 dni przepysznej, suto zakrapianej imprezy dla wszystkich młodych i starszych. Nie zapomnijmy również o ulubionym święcie każdego łasucha – Tłustym Czwartku, w tym roku 28 lutego.

Atrakcje w Gdańsku

Wyjeżdżając do Gdańska w celach imprezowych, możesz liczyć na gorące rytmy oraz atmosferę niczym w Rio de Janeiro. Gdańskie i sopockie kluby prześcigają się, który z nich zorganizuje lepszą, bardziej udaną imprezę zapraszając znanych i lubianych DJów, którzy pomimo zimy na zewnątrz, stworzą niepowtarzalny klimat w rytmach samby. Dlatego warto przed wyjazdem zrobić swój własny „research” w celu wybrania odpowiedniego miejsca.

Jadąc do trójmiasta, możesz również liczyć na imprezy w stylu lat 60.,70., 80.
Dla koneserów sztuki i muzyki, karnawał to wspaniała możliwość, aby udać się do słynnej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku. Co roku organizowane są tzw. Bale Gdańskie, podczas których tańczy się w rytm muzyki granej przez najlepszych muzyków w swoim fachu. Jest to wspaniała alternatywa dla wszystkich wielbicieli smokingów, wieczorowych sukien i całej wytwornej otoczki.

Wynajęcia apartamentu

Wyjeżdżając na tego typu imprezę, wspaniale jest wynająć apartament w Gdańsku. Wybierając ten rodzaj zakwaterowania, możesz oczekiwać wysoką jakościowo usługę. Apartamenty są wspaniale wyposażone we wszystkie potrzebne sprzęty, luksusową kuchnię, łazienkę i pokoje sypialniane. Możesz również liczyć na salon, który stworzy niezbędną przestrzeń dla ciebie i twoich znajomych. Dzięki temu spędzicie wspólnie czas. Oprócz tego lokalizacje apartamentów są bardzo atrakcyjne. Większość z nich jest blisko centrum, gdzie znajdują się gdańskie kluby, restauracje, puby i kawiarnie. Ceny również są atrakcyjne, a zatrzymując się w sercu Gdańska, nie będziesz narzekać na brak rozrywek czy nudę. Sprawdź ofertę TUTAJ!

Podsumowując

Karnawał to jedyny czas w roku, kiedy możesz poczuć się jak w brazylijskim Rio de Janeiro, tańcząc sambę do białego rana. Za to wynajęcie apartamentu w Gdańsku da ci cudowną możliwość luksusowego wypoczynku i szybkiej regeneracji po dzikiej imprezie.